Į aukcioną

Draugaukime Facebook!

 

Į futbolo maratoną

Darbas gatvėje

Darbas su jaunimu gatvėje – tai ilgalaikė programa, kurios tikslas – užmegzti tvirtus santykius su atskirtį patiriančiais jaunais žmonėmis ir teikti jiems visapusišką socialinę bei ugdomąją pagalbą jų aplinkoje. Programa skirta 12 – 20 metų amžiaus jaunuoliams, gyvenantiems ar tiesiog savo laiką leidžiantiems Vilniaus Naujininkų mikrorajone.

Mes nelaukiame, kol žmonės ateis pas mus, mes patys einame pas juos į gatves, kiemus, žaidimų aikšteles ir prekybos centrus. Siekiame kuo geriau pažinti visus, kuriuos sutinkame. Kartu su jais leidžiame laiką, o jeigu jaunuoliai mumis pasitiki – padedame jiems. Dirbame su atskirais jaunais žmonėmis, jaunimo „chebromis“ ir vietos bendruomene.

Mūsų pagrindinės veiklos

Lankymasis jaunų žmonių susibūrimo vietose. Kiekvieną darbo dieną 2 socialiniai gatvės darbuotojai lankosi įvairiose jaunuolių susibūrimo vietose, kur susipažįsta su žmonėmis, kartu su jais leidžia laiką bei kalbasi įvairiomis jauniems žmonėms svarbiomis temomis.

Atviros mobilios futbolo treniruotės. Šiltuoju metų laikotarpiu, skirtingose Naujininkų vietose rengiame mobilias atviras futbolo treniruotes. Užsiėmimų metu jaunuoliai gali ne tik žaisti futbolą, tačiau užsiimti ir kitokiais lauko žaidimais ar pabendrauti su darbuotojais bei savanoriais.

Jaunų žmonių konsultavimas. Konsultuojame ir palaikome tuos jaunuolius, kurie išgyvena ypač sudėtingas ar krizines gyvenimo situacijas. Esant poreikiui nukreipiame ir palydime jaunuolius į kitas organizacijas, kur jie gali gauti specializuotas paslaugas.

Darbas su jaunų žmonių „chebromis“. Organizuojame įvairias veiklas kartu su jaunais žmonėmis bei prisidedame prie jų įdėjų bei iniciatyvų įgyvendinimo.

Bendradarbiavimas. Telkiame institucijų ir organizacijų tinklą siekdami padėti atskiriems jauniems žmonėms, jų grupėms ar pagerinti jaunų žmonių situaciją konkrečioje teritorijoje.

Šiuo metu jaunuoliai gatvės darbuotojus Naujininkuose sutikti gali kiekvieną darbo dieną popietiniu/vakariniu laiku, o mobilios futbolo treniruotės vyksta kartą per savaitę

Kontaktai

Kasparas Laureckis

El. paštas: kasparas.laureckis@vilniussocialclub.lt

Tel. Nr.: +37067494128

Margarita Maliarenko

El. paštas: margarita.maliarenko@vilniussocialclub.lt

Tel. Nr.: +37068369516