Į aukcioną Ieškome darbuotojo

Draugaukime Facebook!

 

Į futbolo maratoną

Futbolas

„Vilnius social club“ futbolo programą įgyvendiname nuo 2013 m. Nuo įprastų sporto klubų ir būrelių skiriamės tuo, kad futbolas mums yra visų pirma socialinio darbo priemonė, o pagrindinis tikslas – ne sportiniai rezultatai, bet kokybinis pokytis vaiko ar jaunuolio gyvenime. Mūsų futbolo treniruotėse save atranda vaikai ir jaunuoliai, kuriems buvo sunku pritapti kitur. Sudarome lygias sąlygas visiems vaikams ir jaunuoliams tobulėti ir nemokamai sportuoti, nepriklausomai nuo jų turimų vidinių resursų ar esamos socialinės bei ekonominės padėties.  

2017-2018 m. „Vilnius social club“ futbolo užsiėmimus reguliariai lankė 60 vaikų, kurie atėjo per mūsų partnerius: vaikų dienos centrus, globos namus, seniūnijų socialinius darbuotojus. Nuolat palaikome ryšį su partneriais tam, kad kiekvienam vaikui suteiktumėme būtent jo poreikius atitinkančią pagalbą. Mokslo metų pabaigoje įkūrėme penktą grupę: ši grupė yra skirta vaikams ir jaunuoliams, su kuriais „Vilnius social club“ socialiniai darbuotojai susipažino Naujininkuose. 

 

Mūsų veikimo principai

Futbolas tik priemonė. Siekiame, kad futbolo programos dalyviai augtų kaip asmenybės. Vaikams ar jaunuoliams, kurie dėl įvairiausių priežasčių neįsitvirtina įprastuose būreliuose, čia kuriame erdvę, kur jie savo ritmu gali dalyvauti reguliarioje ir ilgalaikėje veikloje. Žaidžiant futbolą mokomasi ateiti laiku ir išbūti iki galo, veikti komandoje, valdyti savo emocijas, konstruktyviai spręsti įtampą keliančias ir konfliktines situacijas,  laimėti ir pralaimėti, bendrauti su bendraamžiais ir suaugusiais bei reflektuoti savo patirtį.

Lygios sąlygos visiems. Tikime sporto demokratizavimo idėja. Siekiame, kad mūsų futbolo treniruotes lankytų įvairūs vaikai: mergaitės ir berniukai, tylesni ir garsesni, skirtingų tautybių, silpnesni ir stipresni.

Įgalinantis veikimas. Nuolat reflektuojame savo darbą ir stengiamės aiškiai suvokti savo atsakomybės ribas. Manome, kad vaikų ir jaunimo gerovė priklauso ne tik nuo mūsų, bet ir nuo partnerių indėlio. Siekiame socialinio darbo tikslų, vengiame perimti atsakomybes iš turimų partnerių. Vietoj „pasaulio gelbėtojų“ vaidmens renkamės partneriams teikti grįžtamąjį ryšį bei skatiname bendrą refleksiją.

 

Treniruočių tvarkaraštis

Grupė Amžius Diena Laikas Vieta
1 7 – 9 m. Šeštadienis 9:00 – 11:00 VGTU sporto salė
2 9 – 14 m. Šeštadienis 12:30 – 14:30 VU sporto salė
3 11 – 15 m. Antradienis 15:45 – 17:45 VU sporto salė
4 15 – 18 m. Šeštadienis 14:30 – 16:30 VU sporto salė

 

Treniruojamės kartą per savaitę, viena treniruotė trunka dvi valandas. Atsižvelgdami į futbolo mokyklą lankančių vaikų poreikius, treniruotę skirstome į keturias dalis: I. Atvykimas, neformalus bendravimas. II. Užduotis. III. Futbolas. IV. Aptarimas.

 

Kas veda treniruotes?

Beveik visi treneriai yra savanoriai. Siekiame trenerių komandoje užtikrinti asmenybių ir kompetencijų įvairovę. Tai reiškia, kad dalis trenerių yra stipresni futbole, kita dalis turi ilgametę darbo su sunkumus patiriančiais vaikais ir jaunimu patirtį, o kai kam tai pirmoji tiek treniravimo, tiek darbo su žmonėmis patirtis. Trenerių komandą sudaro vyrai ir moterys, lietuviai ir užsieniečiai. Tikime, kad tokia savanorių trenerių komandos įvairovė suteikia papildomas galimybes vaikų ir jaunuolių tobulėjimui bei skatina atvirumo kultūrą. 2017 m. vienas iš savanorių prisijungė prie „Vilnius social club“ darbuotojų komandos. 

 

Futbolo programos partneriai

Su futbolo programos partneriais galite susipažinti skiltyje partneriai.

 

Paremti nemokamas futbolo treniruotes vaikams galite čia.

 

 

Pažįstate vaiką, kuris norėtų lankyti Vilnius social club futbolo treniruotes? Norite prisijungti prie savanorių komandos?

Susisiekite su mumis:  Cedric Raffier, cedric.raffier@vilniussocialclub.lt, +37064502762

 

 

Į futbolo maratoną