Į futbolo maratoną

Draugaukime Facebook!

Futbolo mokykla

Tai programa, kurios metu yra sudaromos sąlygos atskirtį patiriantiems vaikams ir jaunimui lankyti futbolo treniruotes ir gerinti savo asmeninius bei socialinius įgūdžius. Šiuo metu futbolo mokykla turi 60 narių, kurių amžius nuo 7 iki 20 metų, o užsiėmimai vyksta 4 skirtingose grupėse.

„Vilnius social club“ futbolo mokykla skiriasi nuo įprastų sporto klubų ar mokyklų. Čia siekiama sudaryti lygias sąlygas visiems vaikams ir jaunuoliams dalyvauti ir augti sportinėje veikloje nepaisant jų turimų vidinių resursų ar esamos socialinės padėties. Pagrindinis tikslas – ne sportiniai rezultatai, bet kokybinis pokytis vaiko ar jaunuolio gyvenime.

 

Kokie mūsų veikimo principai?

Futbolas tik priemonė. Siekiame, kad futbolo mokyklos nariai augtų kaip asmenybės. Vaikams ar jaunuoliams, kurie dėl įvairiausių priežasčių neįsitvirtina įprastuose būreliuose, čia kuriame erdvę, kur jie savo ritmu gali dalyvauti reguliarioje ir ilgalaikėje veikloje. Žaidžiant futbolą mokomasi ateiti laiku ir išbūti iki galo, veikti komandoje, valdyti savo emocijas, konstruktyviai spręsti įtampą keliančias ir konfliktines situacijas,  laimėti ir pralaimėti, bendrauti su bendraamžiais ir suaugusiais bei reflektuoti savo patirtį.

Lygios sąlygos visiems. Tikime sporto demokratizavimo idėja. Siekiame, kad mūsų futbolo mokykloje būtų sudarytos tinkamos sąlygos visiems: mergaitėms ir berniukams, tylesniems ir garsesniems, tautinėms mažumoms ir daugumoms, silpnesniems ir stipresniems ir pan.     

Įgalinantis veikimas. Nuolat reflektuojame savo darbą ir stengiamės aiškiai suvokti savo atsakomybės ribas. Manome, kad vaikų ir jaunimo gerovė priklauso ne tik nuo mūsų, bet ir nuo partnerių indėlio. Nors futbolo mokykloje siekiame socialinio darbo tikslų, vengiame perimti atsakomybes iš turimų partnerių. Vietoj „pasaulio gelbėtojų“ vaidmens renkamės partneriams teikti grįžtąmąjį ryšį bei skatiname bendrą refleksiją.

 

Kada ir kur vyksta futbolo užsiėmimai?

Vaikai ir jaunuoliai futbolo užsiėmimus lanko 1 kartą per savaitę. Šiuo metu veikiančios grupės:

Vaikams nuo 6 iki 9 metų

Laikas: šeštadieniais nuo 9:00 iki 11:00

Vieta: Vilniaus Gedimino technikos universiteto sporto salė

Vaikams nuo 9 iki 14 metų

Laikas: šeštadieniais nuo 9:00 iki 11:00

Vieta: Vilniaus Gedimino technikos universiteto sporto salė

Vaikams nuo 11 iki 14 metų

Laikas: antradienais nuo 15:45 iki 17:45

Vieta: Vilniaus universiteto sporto salė

Jaunimui nuo 15 iki 18 metų

Laikas: šeštadieniais nuo 13:00 iki 15:00

Vieta: Vilniaus universiteto sporto salė

 

Kas veda treniruotes?

Visi futbolo mokyklos treneriai yra savanoriai. Siekiame trenerių komandoje užtikrinti asmenybių ir kompetencijų įvairovę. Tai reiškia, kad dalis trenerių yra stipresni futbole, kita dalis turi ilgametę darbo su sunkumus patiriančiais vaikais ir jaunimu patirtį, o kai kam tai pirmoji tiek treniravimo, tiek darbo su žmonėmis patirtis. Trenerių komandą sudaro vyrai ir moterys, lietuviai ir užsieniečiai. Tikime, kad tokia savanorių trenerių komandos įvairovė suteikia papildomas galimybes vaikų ir jaunuolių tobulėjimui bei skatina atvirumo kultūrą visoje futbolo mokykloje.

 

Futbolo mokyklos partneriai

Su futbolo mokyklos partneriais galite susipažinti skiltyje partneriai.

 

Kontaktai

Cedric Raffier

El. pašto adresas: cedric.raffier@vilniussocialclub.lt

Tel nr.: +37064502762

 

.