Į aukcioną Ieškome darbuotojo

Draugaukime Facebook!

 

Į futbolo maratoną

Kontaktai

REKVIZITAI:

VšĮ „Vilniaus socialinis klubas“

Įmonės kodas: 303109851

Registracijos adresas: Šeškinės g. 65-74, Vilnius

Korespondencijai: NVO Avilys/Vilniaus socialinis klubas, Tauro g. 12, Vilnius

El. paštas info@vilniussocialclub.lt

Sąskaita: LT92 7300 0101 3777 5454
Bankas: „Swedbank“, AB
Banko kodas 73000
BIC (SWIFT kodas): HABALT22

 

KOMANDA

Cedric Raffier

Organizacijos vadovas

El. paštas: cedric.raffier@vilniussocialclub.lt 

Tel. Nr.: +37064502762

 

Lėšų telkimo ir komunikacijos padalinys

Mariana Sutkienė

Padalinio vadovė

El. paštas: projektai@vilniussocialclub.lt 

Tel. Nr.: +37067162014

 

Darbas gatvėje

Kasparas Laureckis

Padalinio vadovas, socialinis gatvės darbuotojas

El. paštas: kasparas.laureckis@vilniussocialclub.lt 

Tel. Nr.: +37067494128

 

Margarita Maliarenko

Socialinė gatvės darbuotoja

El.paštas: margarita.maliarenko@vilniussocialclub.lt

Tel. Nr.: +37068369516

 

Futbolo programa

Ernest Moroz

Futbolo programos vykdytojas

El. paštas: ernest.moroz@vilniussocialclub.lt 

Tel. Nr.: +37064755441

 

Administracija/buhalterija

Renata Jureko

Administracija – buhalteriniai klausimai

El. paštas: renata.jureko@vilniussocialclub.lt 

Tel. Nr.: +37062092727

 

Laima Kučiauskienė

El. paštas: administracija@vilniussocialclub.lt 

Tel. Nr.: +37065905051

 

Į futbolo maratoną