Paremti Paremti

Draugaukime Facebook!

 

Į futbolo maratoną

Komanda

Cedric Raffier

Organizacijos vadovas

cedric.raffier@vilniussocialclub.lt 

+37064502762

 

Lėšų paieška ir komunikacija

Mariana Sutkienė 

Lėšų paieškos ir komunikacijos vadovė

mariana.sutkiene@vilniussocialclub.lt

+37067162014 

 

Futbolo programa

Cedric Raffier

Futbolo programos vadovas

cedric.raffier@vilniussocialclub.lt 

+37064502762

 

Ernest Moroz

Programos vykdytojas

ernest.moroz@vilniussocialclub.lt 

+37064755441

 

Aivaras Brindza

Programos vykdytojas

aivaras.brindza@vilniussocialclub.lt

 

Darbas gatvėje

Kasparas Laureckis

Darbo su jaunimo gatvėje programos vadovas, socialinis gatvės darbuotojas

kasparas.laureckis@vilniussocialclub.lt 

+37067494128

 

Margarita Maliarenko

Socialinė gatvės darbuotoja

margarita.maliarenko@vilniussocialclub.lt

+37068369156

 

Živilė Paškonytė

Socialinė gatvės darbuotoja

zivile.paskonyte@vilniussocialclub.lt

 +37060678177

 

Paauglių klubas

Justina Žuromskaja

Socialinė darbuotoja

justina.zuromskaja@vilniussocialclub.lt 

+37060304869              

      

Administracija ir buhalterija

Renata Jureko

Finansininkė

renata.jureko@vilniussocialclub.lt 

+37062092727

 

Į futbolo maratoną