2% parama 2% parama Paremti

Draugaukime Facebook!

 

Į futbolo maratoną

Jau šiais metais Vilnius social club įsikurs Naujininkuose

2018 m. Vilnius social club pasirašė patalpų nuomos sutartį su Vilniaus m. savivaldybe. Iki 2028 m. Naujininkuose, Dzūkų g. 37 pirmo aukšto patalpose siūlysime įvairias paslaugas paaugliams ir jauniems žmonėms, sukursime sąlygas jauniems žmonėms augti ir tobulėti.

Dzūkų g. 37 pirmo aukšto patalpos nenaudojamos virš dešimties metų, čia nėra šildymo, elektros, vandens. Norėdami Vilnius social club „namų“ duris atverti 2019 m. rudenį, į patalpų remontą turime investuoti daug laiko ir apie 100000 eurų. Tačiau mes priėmėm šį iššūkį, nes nuo 2016 metų dirbame Naujininkų gatvėse ir matome, kad mūsų paslaugų jauniems žmonėms reikia. 

 

KĄ VEKSIME?

Vilnius social club komandoje dirba profesionalūs socialiniai darbuotojai, kurie bendrauja su beveik 200 vaikų ir jaunuolių tiek futbolo programoje, tiek Naujininkų gatvėse. Matome, kokių paslaugų trūksta jauniems žmonėms – jas teiksime Vilnius social club patalpose. Jaunesnius palydėsime ypač jautriu ankstyvosios paauglystės laikotarpiu: 10-14 m. sudėtingoje aplinkoje augančiam žmogui kyla daug klausimų ir iššūkių, o taip pat – rizika padaryti skaudžias pasekmes turinčių klaidų. Vyresniems siūlysime pagalbą pagal jų poreikius. Vieniems reikia padėti neiškristi iš švietimo sistemos, kitiems reikia pagalbos įsidarbinant, tretiems – spręsti priklausomybės problemą. 

 

JUS GALITE PRISIDĖTI.

Jeigu norite prisidėti prie pokyčių Naujininkuose, padėti vaikams ir jauniems žmonėms mokytis ir tobulėti, prisidėkite prie Vilnius social club „namų“ įkūrimo. Mums reikia statybinių medžiagų ir priemonių (dažai, gipso kartonas, baldai…), plastikinių langų, lauko ir vidaus durų, finansinės paramos. Būsime dėkingi už bet kokias rekomendacijas, nuolaidas ir paramą.

Prisidėti: info@vilniussocialclub.lt, tel. 867162014

Paremti: daugiau informacijos čia.

 

PARTNERIAI IR RĖMĖJAI: